fbpx

STOGO DARBAI

Stogų dengimas – svarbus ir sudėtingas darbas, kuris lemia individualaus namo funkcionalumą bei estetinį vaizdą. Renkantis stogo konstrukcijos rūšį bei medžiagas yra svarbu atsižvelgti i aplinką (vietovė), statinio paskirtį, savo poreikius bei statybos reikalavimus.


Sinergija LT Darbuotojai suteiks jums profesionalią ir kvalifikuotą informaciją bei patars naujo stogo dengimo klausimais. Atliks montavimo darbus kruopščiai ir atsakingai. Suteiksime garantiją paslėptiems stogo konstrukcijos defektams ir jų šalinimui.

Įvairioms stogo dangoms numatomi eksploatavimo terminai iki 50 metų, o kai kurioms keraminėms ir betoninėms čerpėms net dar daugiau.
Pakankamai dažnai pasitaiko atvejų kuomet stogą tenka remontuoti anksčiau, dėl gamtos stchijų ir natūralaus, nei buvo tikėtasi, stogo nusidėvėjimo.
Remonto ir rekonstrukcijos darbus patikėkite Sinergija LT specialistams, kurie atliks visus su remontu  ir renovacija susijusius darbus greitai, užtikrintai ir  patikimai.

Jeigu prieš montuojant saulės elektrinę nuspręsite, kad reikia naujo stogo - patikėkite šį darbą mūsų stogdengių bridagai!

Projekto eiga

Atvykstame ir įvertiname stogo dangos būklę;

Suderiname būsimos elektrinės vietą;

Suderiname stogo dangos atnaujinimo projekto sąmatą;

Įgyvendiname projektą su Užsakovo arba Rangovo medžiagomis.

Naudinga

Ant atnaujintos stogo dangos saulės elektrinė montuojama lengviau, paprasčiau ir greičiau;

Viskas iš vienų rankų: stogo danga, saulės elektrinės konstrukcija, fotovoltiniai moduliai bei darbai.

Užpildykite ir susisieksime

    Aurimas Jocas

    PARDAVIMŲ VADYBININKAS

    Kontaktų forma

    Palikite pranešimą ir netrukus su jumis susisieksime.