fbpx

Saulės elektrinės namams

Montuojame, aptarnaujame ir suteikiame garantijas.

Saulės elektrinės namams

Montuojame, aptarnaujame ir suteikiame garantijas.
NAMAMS

Turėti savo saulės elektrinę itin paprasta!

Ilgametę patirtį turintys profesionalūs UAB „Sinergija LT” darbuotojai su malonumu patars ir pasiūlys geriausią, tik Jums tinkantį sprendimą, sumontuos saulės elektrinę, pakonsultuos saulės elektrinių įrengimui teikiamų paramų klausimais, bei parengs visus reikiamus dokumentus. Po saulės elektrinės įrengimo nepaliks Jūsų likimo valiai, ilgus metus bus su Jumis ir kartu stebės saulės elektrinės darbą, atliks garantinį ir pogarantinį aptarnavimą.

Montavimo darbus atliekame patys!

UAB „Sinergija LT” vizitinė kortelė – kokybė, patirtis bei profesionalumas įgyvendinant saulės elektrinių projektus. Šimtai sumontuotų saulės elektrinių fiziniams asmenims, dideli verslo projektai mūsų kasdienybė.
Turime dešimt montuotojų komandų, kurios nuolatos įgyvendina saulės elektrinių įrengimo projektus.  Inžinieriai, projektuotojai, elektrikai ir montuotojai – tai mūsų aukštos kvalifikacijos specialistai, kuriais didžiuojamės ir pasitikime!

Techninis aptarnavimas

Ilgametė mūsų įmonės sukaupta patirtis, prižiūrint eksploatuojamas saulės elektrines, įrodo, kad didžiausią saulės jėgainės elektros energijos gamybos našumą ir investicinę grąžą garantuoja reguliari ir periodinė techninė priežiūra.

Lietuvos Respublikos Energetikos ministro 2016-10-26, įsakymas Nr. 1-281, įpareigoja saulės elektrinių savininkus pasirūpinti savalaike, reguliaria eksploatuojamos saulės elektrinės priežiūra visą jos eksploatacijos laikotarpį arba pavesti šią priežiūros funkciją įmonei, turinčiai leidimą vykdyti šią veiklą. Saulės elektrinės darbo monitoringas ir atliekami periodiniai techninės priežiūros, patikros ir aptarnavimo darbai suteikia prevencinę galimybę indentifikuoti saulės jėgainės gedimus, jų atsiradimo priežastis bei jas pašalinti, netrikdant kitų saulės elektrinės komponentų darbo. Tuo būdu, užtikrinamas ilgalaikis ir nepertraukiamas elektrinės veikimas garantiniu ir, ypač, pogarantiniu laikotarpiu.

Stabilus ir nenutrūkstamas saulės elektrinės veikimas užtikrins nepertraukiamą elektros gamybą ir tiesioginį suvartojimą, aprūpinant namus pigia elektros energija, bei jos kaupimą tinkluose.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kad pasirinktumėte tinkamą saulės elektrinės galią, reikia įsivertinti savo metinį elektros energijos suvartojimą.

Pvz.: Jūs suvartojate 10 000 kWh per metus, tai 10 000 kWh = 10 kW saulės elekrinės galios.

1000 kWh = 1 kW naudingai įrengtos SE galios.

 

Vidutinis saulės elektrinės gyvavimo laikotarpis 25-30 metų. Pasinaudojus APVA parama, elektrinė gali atsipirkti vidutiniškai per 4-5 metus. Priklauso nuo saulės elektrinės įrangos, stogo tipo, pasvirimo kampo bei elektros suvartojimo. Kylant elektros kainai, bei įsirengus didesnės galios sistemas, elektrinės atsipirkimas trumpėja.

APVA (LR aplinkos projektų valdymo agentūra) teikia paramą pagal programą: Fizinių asmenų saulės elektrinių įsirengimas namų ūkiuose (naujai įrengiama saulės elektrinė) https://www.apva.lt/aktualus-kvietimai/
Paramos dydis – 322,91 EUR už 1 kW įrengos SE galios, bet ne daugiau kaip 10 kW.

Mes padedame savo klientams parengti dokumentus paramai gauti.

Pagrindiniai reikalavimai:

  • fizinis asmuo, nuosavybės teise valdantis gyvenamosios paskirties vieno arba dviejų butų namą arba sodo namą, ir žemės sklypą, jei elektrinė bus įrengiama ant žemės;

 Pastatai ir žemė turi būti įregistruoti VĮ Registrų centro Nekilnojamojo turto registre (NTR) (statinio baigtumui reikalavimai nekeliami);

  • įranga turi būti nauja (nenaudota);
  • saulės moduliai turi atitikti Europos Sąjungos standartus įskaitant ekologinius ženklus, jiems turi būti suteikta ne mažesnė nei 10 m. produkto garantija ir 25 m. 80 proc. efektyvumo garantija. Moduliai privalo turėti CE ženklą ir turėti pakankamą apsaugą nuo dulkių ir drėgmės (bent IP 65);
  • •įtampos keitiklis (inverteris) turi būti tinkamas saulės elektrinių įrengimui ir atitikti Europos Sąjungos standartus , jam turi būti suteikta ne mažesnė nei 5 m. produkto garantija. Įtampos keitiklis turi turėti pakankamą apsaugą nuo dulkių ir drėgmės (bent IP 65).

Kvietimai paramai gauti skelbiami APVA sveitainėje: https://www.apva.lt/aktualus-kvietimai/

Dvipusė apskaita yra AB Energijos skirstymo operatoriaus (ESO) elektros apskaitymo metodika, kuri fiksuoja atiduotos į tinklą ir paimtos iš tinklo elektros energijos kiekį. Jos pagalba ESO apskaičiuoja kiek kilovatvalandžiųklientas atidavė į tinklą ir kiek suvartojo (paėmė iš tinklo). Kiekvieną sugeneruotą, bet nesuvartotąkilovatvalandę klientas atiduoda „pasaugoti“ ESO. 0,05929 Eur/kWh klientas sumoka susigražindamas savo pasigamintą el. energiją iš tinklo. T.y. klientas moka nebe pvz. 0,28 Eur/kWh ( nepriklausomo tiekėjo pasiūlyta kaina), o tik 0,05929 Eur/kWh. Klientas moka visą kainą (t.y. 0,28 Eur/kWh) tik tuomet, kai nebeturi sukaupęs sugeneruotos elektros, t.y trūkstamą kiekį perka iš nepriklausomo tiekėjo. Kiekvienų metų balandžio 1 d. visa sukaupta elektra yra pradedama skaičiuoti nuo nulio, o per paskutinius 12 mėn. sukaupta, bet nepanaudota elektra yra anuliuojama.

Norint įsirengti saulės elektrinę, pirmiausiai turėtumėte įsitikinti kiek kW galios turite. Tai padaryti galite patikrinę savo nuosavybės ribų aktą pasirašytą su ESO, ar tiesiog paskambinę trumpuoju ESO numeriu 1802 ar prisijungę prie savitarnos http://www.eso.lt/savitarna/

Įrangos pristatymo ir montavimo pradžios terminas fiziniams klientams apie 8 savaitės. Visi projektai individualūs, todėl deriname laiką su kiekvienu klientu atskirai.

Gauti pasiūlymą

Kontaktų forma

Palikite pranešimą ir netrukus su jumis susisieksime.